
3 307 ₴
Млинниця КИЙ-В ТРЕЙД HCM-400 на кількість постів - 1, це теплове фастфуд обладнання, яке використовують для випічки млинців та панкейків на виніс. Дана млинниця ідеально підходить для використання в кафе, ресторані, точці фаст-фуд та вуличної торгівлі.
У сучасному світі, млинці є основою для хорошого і корисного перекусу на ходу і забезпечуються додатковими смаколиками - сосисками, котлетою, беконом, сиром, овочами чи фруктами, топпінгами та шоколадом з морозивом. Одним з важливих плюсів млинниці – це простота і легкість у роботі, а також можливість готувати свіжі млинці безпосередньо перед клієнтом.
*Примітка - перед початком роботи необхідно змастити жиром робочу поверхню та прогріти її до температури +300 °C. Це дозволить готувати з мінімальним додаванням олії та виключить прилипання млинців до поверхні.
Обладнання КИЙ-В ТРЕЙД є незаперечним лідером ринку у своєму класі, пропонуючи своїм клієнтам тільки високоякісну техніку за дійсно розумними цінами. Вибираючи млинниці КИЙ-В ТРЕЙД, ви обираєте довгі роки роботи без ремонту, гарантію якості як виробу, так і страв, а також високу стійкість, навіть при максимальному навантаженні.| Діаметр робочої поверхні, мм: | 400 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал корпуса: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун |
| Комплектація: | лопатка |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Тип споживання: | електро |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 450 |
| Глибина, мм: | 450 |
| Висота, мм: | 180 |
| Вага, кг: | 20 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Млинниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Номінальна споживана потужність | 2.2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Тип приладу | Млинниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 450 мм |