
1 283 ₴
Подрібнювач льоду КИЙ-В ТРЕЙД HCС-6P основне професійне електромеханічне устаткування, що часто використовується на професійній кухні ресторану і кафетерії . Подрібнювач льоду призначений для подрібнення льоду, виготовлення коктейлів з крихтами льоду, для механізації процесу приготування різних коктейлевих сумішей, такий як мохіто, алкогольний і фруктовий коктейль. Серед величезного вибору млинів для льоду, які представлені на ринку HoRaCa подрібнювачі льоду КИЙ-В Трейд (Китай) користуються величезним попитом у знавців коктейлів. Подрібнювачі льоду КИЙ-В Трейд - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
У стандартну комплектацію подрібнювача входять (відповідно до моделі і характеристик) :
• Посудина - ємкість для льоду після обробки;
• Млин для льоду - призначений для подрібнення льоду;
Подрібнювач льоду КИЙ-В ТРЕЙД HCС-6P дуже легко миється теплою, мильною водою.
У комплекті:
• Подрібнювач льоду 0.25 кВт;
• Посудина - є;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Ємність для подрібненого льоду: | є |
| Матеріал виробу: | пластик |
| Продуктивність, кг/год: | 65 |
| Тип завантаження: | горизонтальний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.25 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 200 |
| Глибина, мм: | 425 |
| Висота, мм: | 305 |
| Вага, кг: | 3.8 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 65 кг/год |
| Номінальна споживана потужність | 0.25 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип завантаження | Горизонтальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 305 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Ширина | 200 мм |