
2 785 ₴
ручний прес-формувальник КИЙ-В Трейд WF-A100 призначений для ручного формування гамбургерів та котлет.
Корпус з алюмінію з анодуванням;
Деталі, що стикаються з м'ясом - з нержавіючої сталі;
Діаметр гамбургера 100 мм.
| Габарити (ДхШхВ), мм: | 275x230x300 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Виробник: | КИЙ-В Трейд WF-A100 |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Вага, кг: | 5.2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Прес для гамбургерів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал пластини | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 230 мм |