
18 207 ₴
*Примітка - перед початком роботи необхідно змастити жиром робочу поверхню та прогріти її до температури +300 °C. Це дозволить готувати з мінімальним додаванням олії та виключить прилипання млинців до поверхні.
Обладнання HENDI є найвигіднішою пропозицією в даному ціновому сегменті, оскільки має видатні вигоди для клієнта . Вибираючи млинниці HENDI, ви обираєте довгі роки роботи без ремонту, гарантію якості як виробу, так і страв, а також високу стійкість, навіть при максимальному навантаженні.
Млинниця HENDI 212011 за типом споживання - електро, розрахована на приготування за цикл 2 млинця, діаметром 400 мм. Апарат має потужність 6 кВт, чого більш ніж вистачить для випікання безлічі млинців на годину . Матеріал корпусу - нержавіюча сталь, а покриття робочої поверхні - чавун з антипригарним покриттям, що відмінно поширює тепло, завдяки чому млинці пропікаються швидко та рівномірно.
Особливості:
• Робоча поверхня здатна нагрітися до значення - +50...+250 ℃;
• Прогумовані ніжки забезпечують стійкість апарата без ковзання;
• Компактні габарити, мобільність та простота в роботі.
У комплекті:
• Млинниця HENDI 212011 + дерев'яний шпатель для тіста;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діаметр робочої поверхні, мм: | 400 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +50...+250 |
| Кількість постів: | 2 |
| Матеріал корпуса: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун з антипригарним покриттям |
| Комплектація: | дерев'яний шпатель для тіста |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 6 |
| Напруга, В: | 220 |
| Тип споживання: | електро |
| Країна виробник: | Нідерланди |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 900 |
| Глибина, мм: | 485 |
| Висота, мм: | 220 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид обладнання | Млинниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 2 шт. |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Номінальна споживана потужність | 6 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Тип приладу | Млинниця |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 900 мм |