


26 109,60 ₴
Хліборізка промислова RAUDER LB-31 - вид професійного обладнання, що часто використовується в цехах по виробництву сухариків і нарізного хліба для нарізки скибочок хліба, багетів, батонів на рівні шматочки/скибочки. Хліборізка (Китай) явний лідер на українському ринку в своєму ціновому сегменті.
Електрична хлібонарізальна машина має серію міцних, а саме: 28 шт. ножів, які забезпечують точну нарізку шматочків хліба 12 мм, корпус апарата - фарбована сталь, тип установки даної моделі настільна.
Особливості хліборізки, купити яку можна в нашому магазині:
• Вентильований двигун;
• Серія гострих ножів із змінною відстанню;
• Зручне управління оператором;
• Можливість регулювати товщину нарізки.
В комплекті:
• Хліборізка 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Кількість ножів: | 28 |
| Кількість шматочків: | 31 |
| Матеріал виробу: | фарбована сталь |
| Продуктивність, бух/год: | 450 |
| Товщина нарізки, мм: | 12 |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 770 |
| Глибина, мм: | 650 |
| Висота, мм: | 770 |
| Вага, кг: | 78 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ножів | 28 шт. |
| Максимальна продуктивність | 450 шт./год |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Товщина нарізки | 12 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 78 кг |
| Загальна висота | 770 мм |
| Загальна ширина | 770 мм |