

29 205,60 ₴
Тістоміс RAUDER LT-20 на 20 літрів - електромеханічне обладнання для швидкого і якісного замішування тіста хлібобулочних виробів, дріжджового тіста, кондитерських виробів в піцеріях, кондитерських цехах, пекарнях, а також на кухнях ресторанів і кафе. Серед великого вибору тістомісильників, які представлені на ринку тістомісильники RAUDER (Китай) користуються великим попитом у кухарів. Тістоміс RAUDER - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його високій якості.
Важливо! Для оптимального використання тістомісів рекомендується наповнювати від 30% до 80% об’єму діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс RAUDER LT-20 оснащений незнімною діжею на 20 літрів, вихід тіста в якій становить близько 14 кг. Робочий орган апарату - спіральний, що забезпечує відмінний заміс навіть маленьких порцій тіста, незважаючи на те, що в пристрої передбачена всього 1 швидкість обертання. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Дежа, захисна решітка і робочі елементи - це нержавійка харчового типу AISI 304.
*Примітка: тістоміс RAUDER LT-20 миється вологою ганчіркою з мильним розчином та ополіскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного очищення.
Особливості:| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Матеріал вставної ємності: | нержавіюча сталь |
| Об'єм діжі, л: | 20 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 14 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Швидкість обертання діжі, об/хв: | 25 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 650 |
| Глибина, мм: | 350 |
| Висота, мм: | 790 |
| Вага, кг: | 77 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 14 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 20 л |
| Продуктивність | 25 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 77 кг |
| Висота | 790 мм |
| Ширина | 650 мм |