
20 640 ₴
М'ясорубка RAUDER HM-22 в основному використовується для подрібнення свіжого м'яса (курки, свинини і яловичини без жил) і риби до стану фаршу. М'ясорубки RAUDER - це найкраще рішення в своєму ціновому сегменті. Даная модель м'ясорубки відрізняється міцністю матеріалів, зручністю в роботі і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - enterprice;
• Потужний, довговічний двигун;
• Може перемолоти до 250 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - є;
• Габаритні розміри, мм: 520 х х 390;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Дозволено мити в посудомийці.
У комплекті. М'ясорубка RAUDER HM-22:
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток enterprice;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка RAUDER HM-22:
1. М'ясорубка застосовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без кісток.
3. Заборонено роботу м'ясорубки в холосту!
4. При інтенсивному використанні машини її необхідно заглушити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи зламаються, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 250 |
| Система ножів: | enterprise |
| Реверс: | є |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 520 |
| Глибина, мм: | 300 |
| Висота, мм: | 390 |
| Вага, кг: | 23 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 23 кг |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 520 мм |