



18 885,60 ₴
М'ясорубка RAUDER LL-22S використовується для отримання високоякісного рибного або м'ясного фаршу. М'ясорубки RAUDER - це найкраще рішення в своєму ціновому сегменті. Даная модель м'ясорубки відрізняється найкращою якістю збірки матеріалів, зручністю в роботі і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - 1/2 unger;
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Може перемолоти до 200 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - є;
• Габарити, мм: 270 х х 390;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Дозволяється мити в посудомийній машині.
У комплекті. М'ясорубка RAUDER LL-22S:
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток 1/2 unger;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка RAUDER LL-22S:
1. М'ясорубка використовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без додаткових твердих частинок.
3. Заборонено включати м'ясорубку в холосту!
4. При напруженому використанні машини її необхідно зупинити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи зіпсуються, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 200 |
| Система ножів: | 1/2 unger |
| Реверс: | є |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.85 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 270 |
| Глибина, мм: | 585 |
| Висота, мм: | 390 |
| Вага, кг: | 26 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 26 кг |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.85 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 585 мм |
| Ширина | 270 мм |