


11 558,40 ₴
М'ясорубка RAUDER LL - 8S використовується в секторі HoReCa для виготовлення фар ша, набивання ковбас, повторного подрібнення котлетної маси. М'ясорубки RAUDER - це найкраще рішення в своєму ціновому сегменті. Даная модель м'ясорубки відрізняється міцністю матеріалів, простотою у використанні і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - enterprice;
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Може перемолоти до 80 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - немає;
• Розміри, мм: 400 х х 370;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Дозволено мити в посудомийній машині.
У комплекті. М'ясорубка RAUDER LL - 8S:
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток enterprice;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка RAUDER LL - 8S:
1. М'ясорубка застосовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без додаткових твердих частинок.
3. М'ясорубка не повинна працювати вхолосту!
4. При посиленому використанні машини її необхідно зупинити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи перестануть працювати, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 80 |
| Система ножів: | enterprise |
| Реверс: | немає |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.25 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 250 |
| Висота, мм: | 370 |
| Вага, кг: | 15 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 15 кг |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.25 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |