




Відправка з 01 травня 202615 841,20 ₴
Планетарний міксер RAUDER LM-7 необхідне електромеханічне обладнання, що часто використовується для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування, може використовуватися як в пекарнях, так і в їдальнях, кафе, ресторанах. Міксер планетарний дозволяє звільнити обслуговуючий персонал від рутинної роботи вимішування тіста, збивання кремів, перемішування фаршу, заощадити витрати часу і залучати менше персоналу для приготування кінцевого продукту загальним обсягом 7 літр. Серед величезного асортименту міксерів планетарного типу, які представлені на ринку міксери RAUDER (Китай) користуються попитом у рестораторів та кухарів. Планетарний міксер RAUDER - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати для замісу сухого тіста (тіста з низькою вологістю) для уникнення швидкого зносу механізму або його поломки.
Планетарний міксер RAUDER LM-7 миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Об'єм діжі, л: | 7 |
| Швидкість, об/хв: | 80/660 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.35 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | алюміній |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 250 |
| Висота, мм: | 390 |
| Вага, кг: | 23 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.35 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 7 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 400 мм |