
22 606 ₴
Шафа холодильна SCAN SK 145 E - вид професійного обладнання для охолодження та подальшого зберігання продуктів та напоїв, призначеного для експлуатації у складських та виробничих приміщеннях ресторанів, кафе, їдалень, а також магазинів та супермаркетів. Холодильні шафи SCAN (Данія) розроблені на всі вимоги сучасного холодильного обладнання для професійної кухні.
Шафа холодильна SCAN SK 145 E об'ємом 145 л на 3 полиці, з температурним режимом 0…+10°C. Низьке споживання електроенергії 1.1 кВт із підключенням 220 В дозволяє використовувати цю шафу в будь-яких умовах харчового виробництва.
Особливості:
• Зовні корпус шафи – нержавіюча сталь;
• Регулювання висоти за допомогою ніжок, що вкручуються;
• Двері, що самозакриваються, з поворотним механізмом;
• Шар ізоляції підтримує температуру всередині камери;
• Передбачено функцію автоматичного відтаювання;
У комплекті Шафа холодильна SCAN SK 145 E:
• Холодильна шафа об'ємом 145 л;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Вбудований замок: | є |
| Діапазон робочих температур, °C: | 0°...+10° |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість полиць: | 3 |
| Контролер: | цифровий |
| Об'єм, л: | 145 |
| Тип дверей: | глухі |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Холодагент: | R600a |
| Підсвітка: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Данія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 595 |
| Глибина, мм: | 595 |
| Висота, мм: | 820 |
| Вага, кг: | 38 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scan |
| Країна виробник | Данія |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Міні-бар | Ні |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38 кг |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 145 л |