
Відправка з 01 травня 202629 154 ₴
Холодильник для вина HURAKAN HKN-WNC160CD місткістю пляшок 55 - це професійна кліматична камера для зберігання вина. Якщо говорити про вино, а особливо про дороге, то, як відомо - це вишуканий напій, смакові якості якого багато в чому залежать від умов, в яких воно зберігається.
Шафа для зберігання вина HURAKAN може успішно експлуатуватися на барних стійках, в кав'ярнях, готельних номерах, в домашніх умовах. Пляшки в холодильнику зберігають в горизонтальному положенні, щоб корок не розсихався. Для зберігання вина та інших напоїв використовується 9 полиць (матеріал виготовлення - дерево), кількість зон охолодження - 2 (з діапазоном температур +5...+18°С).
Ви можете купити винний холодильник, що ідеально підходить не тільки під функціональність і вимоги вашого закладу, а й під його інтер'єр. Однак, крім зовнішніх характеристик, в шафах є різні температурні зони на які потрібно звернути особливу увагу.
Для різного вина задається своя температура зберігання:
► Червоне вино - +15 ... +18°C;
► Біле вино - +10 ... +13°C;
► Ігристе вино - +7 ... +9°C;
Важливо! Перед тим, як покласти теплу пляшку вина для зберігання в винну шафу, охолодіть її у звичайному холодильнику. Так само, зведіть кількість відкриттів дверей шафи до мінімуму.
| Діапазон робочих температур, °C: | +5°...+18° |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість зон охолодження: | 2 |
| Кількість полиць: | 9 |
| Місткість пляшок: | 55 |
| Матеріал полиць: | дерево |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.08 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 510 |
| Глибина, мм: | 480 |
| Висота, мм: | 1262 |
| Вага, кг: | 43.5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Місткість | 55 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43.5 кг |
| Висота | 1262 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |