
77 400 ₴
Піч для піци APACH AMM44 - теплове обладнання сектора HoReCa, яке використовується для приготування різних видів піци на професійної кухні піцерії. Піч для піци виробника APACH це простий та інтуїтивний дизайн апарату, проста конструкція та нескладне обслуговування і звичайно ж міцність конструкції.
Піч для піци APACH AMM44 з підключенням 380 вольт і потужністю 10.8 кВт, має 2 камери та максимальну кількість піци, що випікається - 8 штук, діаметром до 300 мм, що дозволяє повністю впоратись з випічкою піци, а також заморожених крастів.
Особливості:
• Спеціальна геометрія нагрівальних елементів забезпечує рівномірний розподіл температури по всьому об'єму теплової камери;
• Температурний режим в печі в діапазоні +50…+450 °С;
• Перемикачі забезпечують роздільне регулювання верхнього і нижнього блоків ТЕНів печі для піци;
• Внутрішній розмір камери 700х700х130 мм.
В комплекті Піч для піци APACH AMM44:
• Піч для піци 380 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Внутрішній розмір печі, мм: | 700*700*130 |
| Діаметр піци, мм: | 300 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +50…+450 |
| Кількість камер: | 2 |
| Кількість піци, що випікається, шт: | 8 |
| Підсвічування камери: | є |
| Тип управління: | електромеханічне |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 10.8 |
| Напруга, В: | 380 |
| Тип споживання: | електро |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 935 |
| Глибина, мм: | 900 |
| Висота, мм: | 600 |
| Вага, кг: | 115 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 10.8 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 935 мм |
| Висота | 600 мм |
| Вага | 115 кг |