
45 380 ₴
Піч для піци APACH AML6 - це обладнання, яке призначене для приготування класичної піци на кухні піцерії, кафе, бару чи ресторану. Піч для піци виробника APACH це ергономічний дизайн, проста конструкція та нескладне обслуговування і звичайно ж міцність конструкції корпусу.
Піч для піци APACH AML6 з підключенням 380 вольт і потужністю 9 кВт, має 1 камери та максимальну кількість піци, що випікається - 6 штук, діаметром до 350 мм, що дозволяє повністю впоратися з завданнями професійної кухні.
Особливості:
• Спеціальна геометрія нагрівальних елементів забезпечує рівномірний розподіл температури по всьому об'єму теплової камери;
• Температурний режим в печі встановлюється в діапазоні +50…+500 °С;
• Температурні перемикачі забезпечують роздільне регулювання верхнього і нижнього блоків ТЕНів печі для піци;
• Внутрішній розмір камери 720х1080х140 мм.
В комплекті Піч для піци APACH AML6:
• Піч для піци 380 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Внутрішній розмір печі, мм: | 720*1080*140 |
| Діаметр піци, мм: | 350 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +50…+500 |
| Кількість камер: | 1 |
| Кількість піци, що випікається, шт: | 6 |
| Підсвічування камери: | є |
| Тип управління: | електромеханічне |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 9 |
| Напруга, В: | 380 |
| Тип споживання: | електро |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1010 |
| Глибина, мм: | 1210 |
| Висота, мм: | 420 |
| Вага, кг: | 165 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 9 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1010 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага | 165 кг |