

594 741,60 ₴
Млинниця HENDI 212004 на кількість постів - 1, це теплове фастфуд обладнання, яке призначено для швидкого приготування усіма улюблених млинців . Дана млинниця ідеально підходить для використання у бістро, млинничних, кафе, фаст-фуд закладах та в пересувних точках з продажу швидкої їжі, а значить ви можете із задоволенням пропонувати найсмачніші млинці своїм клієнтам.
млинці ідеально доповнюються іншими “швидкими” смачними начинками - сосисками, котлетою, беконом, сиром, овочами чи фруктами, топпінгами та шоколадом з морозивом. Одним з важливих плюсів млинниці – це простота і легкість у роботі, а також можливість готувати свіжі млинці безпосередньо перед клієнтом.
*Примітка - перед початком роботи необхідно змастити жиром робочу поверхню та прогріти її до температури +300 °C. Це дозволить готувати з мінімальним додаванням олії та виключить прилипання млинців до поверхні.
Обладнання HENDI є найвигіднішою пропозицією в даному ціновому сегменті, оскільки має видатні вигоди для клієнта . Вибираючи млинниці HENDI, ви обираєте довгі роки роботи без ремонту, гарантію якості як виробу, так і страв, а також високу стійкість, навіть при максимальному навантаженні.| Діаметр робочої поверхні, мм: | 400 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +50...+250 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал корпуса: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун з антипригарним покриттям |
| Комплектація: | дерев'яний шпатель для тіста |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Тип споживання: | електро |
| Країна виробник: | Нідерланди |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 450 |
| Глибина, мм: | 485 |
| Висота, мм: | 220 |
| Вага, кг: | 23 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид обладнання | Млинниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Тип приладу | Млинниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 450 мм |