
7 482 ₴
М'ясорубка RAUDER YL - 8P використовується для подрібнення свіжого м'яса (курки, свинини і яловичини без жил) і риби до стану фаршу. М'ясорубки RAUDER - це найкраще рішення для професійної кухні. Даная модель м'ясорубки відрізняється найкращою якістю збірки матеріалів, хорошим і зручним дизайном і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - ;
• Потужний, довговічний вентильваний двигун;
• Може перемолоти до 75 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - нет;
• Габаритні розміри, мм: 318 х х ;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Дозволено мити в посудомийці.
У комплекті. М'ясорубка RAUDER YL - 8P:
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток ;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка RAUDER YL - 8P:
1. М'ясорубка застосовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без кісточок і інших частинок.
3. Заборонено роботу м'ясорубки в холосту!
4. При інтенсивному використанні машини її необхідно заглушити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи зламаються, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Живлення: | від мережі |
| Захист від перенавантажень: | є |
| Кількість ножів: | 1 |
| Матеріал робочої поверхні: | нержавіюча сталь |
| Продуктивність, кг/год: | 75 |
| Реверс: | немає |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Комплектація: | 1 решітка (8 мм), ніж |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.4 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 185 |
| Глибина, мм: | 318 |
| Висота, мм: | 320 |
| Вага, кг: | 13 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 13 кг |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.4 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 318 мм |
| Ширина | 185 мм |